27 Nisan 2018 Cuma   Saat: 11:39:42
Hakkimizda | Klan Basvuru | Sifremi unuttum  
act of cursing
       
    Bu Deney Dünyayı Yok Edebilir!!!!
minerwa
Kayıt : 19.03.2008
Mesaj : 125

Level 2

09.04.2008 15:48:44    

Evet internette dolaşırken rastladığım ilginç bi haberi sizinle paylaşayım istedim.
Haber linki : http://galeri.internethaber.com/gallery.php?id=998&no=1
Hatta konuyla ilgili Yazar Dan BROWN Melekler ve Şeytanlar kitabını yazmıştı.Kitabın özeti:MELEKLER VE ŞEYTANLAR

DAN BROWN
ÖZET
Simge bilimci Robert Langdon bir sabah evinde uyurken telefonu çarlar. Telefonu açan kişi Langdon ’a önemli bir faks gönderir. Faksta eski bir kardeşliğin sembolü ile damgalanmış bir ceset vardır. Telefondaki adam bu sembolün anlamını öğrenmek için Langdon ‘u İsviçre deki CERN-Avrupa Nükleer Araştırma Merkezine getirir.
Langdon CERN ‘e gidince oranın başkanı olan Maximilian Kohler ile CERN de çalışan fizikçi Leonardo Vetra‘nın cesedine göz atar. Vetra eski bir kardeşlik olan Illuminati‘nın sembolü ile damgalanmıştır. Kohler Illuminati yi araştırmaktadır. Langdon’ a göre bu kardeşlik yıllar önce yok olmuştur ve bir daha ortaya çıkması söz konusu değildir. Bu sırada Vetra nın üvey kızı Vittoria CERN ’e gelir. Babasının öldüğünü öğrenmiştir. Kohler cinayetin baba ve kızın üzerinde çalıştığı bir deneyle ilgili olduğundan kuşkulanmaktadır. Vittoria ya deneyi sorar. Vittoria da deneyin son derece patlayıcı olan karşımadde (karşımadde kararsız bir maddedir ve havayla bile temas edemez. Özel bir kutunun içindedir ve o kutu sayesinde 24 saat boyunca patlamaz) ile ilgili olduğunu söyler ve onlara karşımaddenin olduğu yere götürür. Ancak karşımadde çalınmıştır.
Bunun üzerine Kohler e karşımadde ile ilgili bir telefon gelir. Kohler de maddeyi bulmaları amacıyla Langdon ve Vetra yi Roma ya gönderir. Langdon ve Vetra Roma ya varınca farklı bir manzara ile karşılaşırlar. Vatikan’da papa seçimleri vardır ve dört kardinal Illuminati tarafından kaçırılmıştır. Illuminati kardinallerin hepsini öldürdükten sonra karşımadde ile bütün Vatikan‘ı patlatacağını söylemektedir. Bunun üzerine Langdon ve Vetra ölen papanın yardımcısı Camerlengo ile bu işten kurtulma planları yapmaktadır. Langdon ve Vetra karşımaddeden önce birer saat aralıklarla ölecek olan dört kardinalin yerini tespit etmeye çalışırlar. Fakat Leonardo Vetra ‘nın katili olan Haşhaşin dört kardinali de sırala öldürür ve üçüncü kardinali öldürdükten hemen sonra Vittoria‘yı kaçırır ardından Langdon ‘u yaralar. Robert, Vittoria‘yı bulmak zorundadır. Aradan bir saat geçtikten sonra Robert Haşhaşin ‘i dördüncü kardinali öldürdüğü esnada yakalar ama kardinali öldürmesini engelliyemez. Haşhaşin Robert ‘ten kurtulur ve Vittoria‘yı sakladığı yere, Vittoria ile beraber olmak için gider. Robert üstün zekâsı sayesinde Haşhaşinin yerini tespit eder ve Vittoria‘yı kurtarmak için oraya yani Illuminati ‘nın aydınlanma kilisesine gider. Robert oraya varınca Haşhaşini öldürür. Haşhaşin ölmeden önce Robert ve Vittoria ‘ya Illuminati liderini Janus ‘un patlamadan önce din adına önemli bir konuşma yaparak dikkatleri üzerine çeken Camerlengo ’yu öldüreceğini söyler. Bunun üzerine Vatikan ‘a dönmek üzere yola çıkarlar. Ancak onlardan önce oraya giden CERN başkanı Maximilian Kohler ‘i görürler.Daha sonra olaylar aydınlanmaya başlar.İllümünatinin asıl önderi papanın hazine vekili camerlengo dur.Daha sonra karşımadde imha edilir ve camerlengonun yaptıkları ortaya çıkar.Ve mutlu son Türk filmleri misali Vittoria Vetra ile Robert Longdon sevişirken kitap biter!!

 
 
 
JediRobbit
OldBoys Klanı
Kayıt : 20.07.2006
Mesaj : 652

Level 5

10.04.2008 13:45:17    

super bı haber
deneyın en kısa surede gercekleserek dunya nufunu azaltması umıdı ıle
hayırlısı olsun

 
God’s is Busy Now, Can I help You ?
 
 
minerwa
Kayıt : 19.03.2008
Mesaj : 125

Level 2

10.04.2008 18:49:11    

Jedi sen de taktın nüfus azalmasına.Ben tayyip amcayı dinlicem en az 3 tane avlat.Hadi çalışın arkadaşlar en az 3 tane böle giderse 20 yıl içinde avrupanın yarısı bizim olacak.Çalışın boş durmayın.

 
 
 
FRATIOUS
Kayıt : 10.10.2006
Mesaj : 1190

Level 8

10.04.2008 18:57:14    

 
”JediRobbit
super bı haber
deneyın en kısa surede gercekleserek dunya nufunu azaltması umıdı ıle
hayırlısı olsunJedi yorumunu yapmış

 
#HER SAVAŞ, STRATEJİNİZE BİR YILDIZ OLSUN#
 
*SuperGaZi
Kayıt : 02.08.2006
Mesaj : 3659

Level 10

11.04.2008 10:24:36    

Avrupada cocuk yapin diye kampanyalar duzenlerler, bizdede yapmayin derler. Evet avrupa kadar paramiz olmasada cocugumuza bakariz merak etmesinler..

 
 
   
 
Toplam 5 Mesaj. Gösterilen 1 - 5 arası

1  |
 

Kadromuz | Maçlarımız | Üyeler | Hakkımızda | Şikayet | Klan Başvuru | Şifremi unuttum | Kredi Başvurusu| Kredi Bilgi